اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند

۲۶ مهر ۱۳۹۵ بهداشت دهان و دندان سوالات مرتبط (۱۰) نظرات

اصلاح طرح لبخند و  زیبایی لبخند به منظور  دارا بودن دندان های زیبایی هست که در موقع لبخند زدن آشکار می شود .

لبخند زیبا به شما اعتماد به نفس و رضایت  می دهد ، احساس خوشایندی که پس از هر بار لبخند زدن در جمع به شما دست می دهد باعث شادابی و تراوت شما خواهد شد .

کلید زیبایی لبخند

اگر شما به زیبایی لبخندتان و تاثیر گذاری آن  فکر می کنید باید باصبر و حوصله  و طی  مراحلی  چند قدم به قدم  در جهت رسیدن به  اهدافتان گام بردارید .

اصلاح طرح لبخند یک فرایند چند مرحله ای است و نیاز به معاینه و همکاری چند پزشک ، جراح ، متخصص بیماری های لثه ، متخصص فک و صورت ، دندانپزشک و متخصص ارتودنسی دارد .

ایجاد هماهنگی بین اجزا ی تشکیل دهنده صورت از ویژگی های خاصی برخوردار است و لبخند زیبا باعث جذابیت چهره فرد می شود، ارتباط لثه ها نسبت به دندان ها ، هم پوشانی دندان های بالا و پایین ، فرم لب و بینی همچنین رنگ لثه ها و دندان ها کلید زیبایی لبخند است .

اصلاح طرح لبخند با در نظر گرفتن وضعیت و خواسته های شما

برای اصلاح طرح لبخند ابتدا از سلامت لثه ها اطمینان حاصل می کنیم و سپس به سراغ دندان های پوسیده می رویم پس از ترمیم و بازسازی و بر طرف کردن پوسیدگی دندان ها این بار نوبت به سفید کردن دندان ها می رسد.

سفید کردن دندان ها که در مواقعی ناچار به تکرار آن می شویم درخشان شدن دندان ها ی شما را ماندگار می کند .

در مرحله آخر که مهمترین و زمان برترین مرحله اصلاح طرح لبخند است به سراغ متخصص ارتودنسی می رویم که مرتب کردن دندان ها به عهده او است .

دندان های نامرتب

دندان های نامرتب اولین چیزی است که از بین برنده یک لبخند زیبا و جذاب است .دندان های بهم ریخته و نامرتب که عمدتا موروثی نیز هستند بیشترین عامل مراجعه خانواده ها به ارتودنسی را تشکیل می دهند .

علت روی هم افتادگی دندان ها این است که شما دندان ها ی درشت را از یکی از والدین به ارث برده اید و فک کوچک  را از یکی دیگر از والدین.

کمبود فضا در فک

نامرتبی دندان ها بطور معمول در اثر کمبود فضا در فک است که با یکی از روش های فضاسازی ارتودنسی دندان ( گسترش قوس دندانی ، کشیدن دندان ، عقب بردن دندان های آسیا ) قابل حل است .

متخصص ارتودنسی شما قادر است برای بدست آوردن یک لبخند زیبا به شما کمک کند تا دندان های مرتب و منظمی را برای همیشه عمرتان داشته باشید .

گسترش قوس دندانی

لبهای نازک و دندان های عقب رفته به وسیله  گسترش قوس دندانی درمان می شوند در این روش در همه ابعاد و با وسعت بر روی همه دندان ها نیرو وارد می شود .

کشیدن دندان به منظور ایجاد فضا

پس از معاینه و تشخیص در مواردی که جلوزدگی دندان ها زیاد باشد و لب های جلوزده هم داشته باشید .دندان پزشک شما تعدادی از دندان های اصلی شما را که معمولا دندان های آسیای کوچک است از دهانتان خارج می کند .

دندان های فاصله دار

دندان های فاصله دار هم کاملا ارثی می باشد و علت آن این است که شما فک بزرگ را از یکی از والدین و دندان های کوچک را از یکی دیگر از والدین به ارث برده اید .

متخصص ارتودنسی شما پس از نصب پلاکت های ارتودنسی به روی دندان های شما و با وارد آوردن نیروهای ارتودنسی دندان های فاصله دار را به هم نزدیک می کند و باعث زیبایی لبخند شما خواهد شد .

دندان های جلو آمده یا جلو زدگی فک جلو

در مورد دندان های جلو آمده باید ابتدا علت را جستجو کرد اگر جلو آمدن دندان ها مربوط به جلو آمدگی فک است این کار نیاز به جراحی فک دارد ولی اگر جلو آمدگی دندان ها مربوط به کمبود فضا در فک است  فضاسازی ارتودنسی تنها راه حل بدست آوردن لبخند زیبا برای شما است .

کشیدن دندان ها به منظور ایجاد فضا هیچ مشکلی نه از لحاظ جویدن و نه از لحاظ زیبایی برای شما به وجود نمی آورد .فضای ایجاد شده در اثر کشیدن دندان ها بعدا به وسیله ارتودنسی به طور کامل بسته می شود .

رابطه دندان های بالا با دندان های پایین

به طور معمول دندان های ردیف بالا باید کمی روی دندان های ردیف پایین را بپوشاند . این رابطه اگر به طور طبیعی حفظ نشده باشد به کمک ارتودنسی می توان فک های بالا و پایین را هم راستا کرد .

رابطه رنگ لثه ها و زیبایی دندان ها

زمانی که از زیبایی لبخند نام می بریم احتمالا در ذهن شما دندان های سالم و لثه های صورتی خوش رنگ نقش می بندد .شما در صدد هستید که رنگ لثه ها را اگر تمایل به سیاهی ، سفیدی یا کبودی دارد تغییر دهید و به رنگ صورتی روشن برسانید .برای تغییر رنگ لثه ها دندانپزشک شما ابتدا سراغ  علت تغییر رنگ لثه ها می رود .

اگر بافت لثه ی شما سالم بود و در صورتی که شما به بیماری لثه مبتلا نبودید او از روش جراحی که ساده ترین و پر کاربردترین روش تغییر رنگ لثه است استفاده می کند .در این روش به وسیله جراحی لایه خارجی لثه و مقداری از بافت زیرین آن که تیرگی رنگ لثه مربوط به آن است برداشته می شود .

اختلال های فکی یا مال اکلوژن

در این حالت طول بیش از حد فک بالا سبب می شود که بخش اعظم لثه ها به هنگام لبخند زدن نمایان شود .برای از بین بردن این نا هنجاری که مادرزادی هم هست ابتدا با ید به وسیله ارتودنسی دندان ها منظم شود و سپس می توان با عمل جراحی، فک را کوتاه نمود .زیرا مال اکلوژن اگر درمان نشود گاهی ممکن است حتی سبب در رفتگی مفصل فک هم بشود .

عدم همپوشانی دندان ها

در این حالت دندان های آسیا روی هم آمده ولی دندان های پیشین بالا و پایین بهم نمی رسند و همپوشانی ندارند .باز به نظر رسیدن دهان هم به دلیل فاصله عمودی بین دندان ها است .این ناهنجاری گاهی در دندان های فک بالا و گاهی در هر دو فک اتفاق می افتد .

مرتب کردن بر اساس :

سوال:
سلام بر شما.دندان های من حدودا مرتب هستندو هیچ مشکلی ندارند فقط از کودکی دو تا دندان جلویی ام از هم فاصله داشتند و این فاصله هم زیاد است و بقیه دندان هایم مرتب در کنار هم هستند.البته مسئله تا یه حدی جذابی است اما بعضی وقت ها دوست دارم به هم بچسبند… اما حس میکنم بخاطر دو تا دندان بقیه ی دندان هایم باید جا به جا شوند.

پاسخ دکتر:با سلام و احترام
گاهی اوقات با درمان ترمیم و زیبایی هم این مشکل را می توان برطرف نمود و گاهی اوقات تنها راه درمان شما درمان ارتودنسی می باشد و در مواردی نیز درمان ترکیبی ارتودنسی به مراه ترمیم و زیبایی باید با هم انجام شود.لطفا از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید خوشحال می شوم بتوانم کمکتان نمایم 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
با سلام.خانمی هستم 45 ساله که سالها پیش دندان 7 بالا راکشیدم و چون بالای آن دندان نهفته داشتم دندان نهفته ام به صورت کج پایین آمد.آیا امکان درست کردن آن وجود دارد؟و هزینه آن چقدر است؟من غرب کشور ساکنم و نمی توانم صرفا برای هزینه پرسیدن تهران بیایم.لطفا به من جواب دقیق بدهید تا بتوانم برای اقدام تصمیم گیری کنم.ممنون

پاسخ دکتر:با سلام و احترام لطفا جهت مشاوره بهتر و دقیق تر ارتودنسی از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید باعث خوشحالی بنده است که بتوانم کمک و راهنمایی تان نمایم 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
سلام آقای دکتر خسته نباشید من مشکل جلو بودن فک بالا را دارم می خواستم بدانم تا چه حد امکان دارد که من بدون جراحی فک مشکلم برطرف شود؟آخه توی اینستاگرام شما خیلی از نمونه کارهاتونو که دیدم بدون جراحی فک واقعا معجزه کردید

پاسخ دکتر:با سلام و احترام
ممنونم از لطف و محبتی که به بنده دارید.لطفا جهت مشاوره بهتر و دقیق تر ارتودنسی و جراحی فک از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید باعث خوشحالی بنده است که بتوانم کمک و راهنمایی تان نمایم 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
سلام خسته نباشید.من پنج ساله تمامی دندان هایم را کشیده ام.الان فک پایین من جلوتر آمده.می خواستم بپرسم چطور می شود فکم را به حالت قبل برگرداند؟

پاسخ دکتر:باسلام و احترام
هنگامی که تمامی دندان ها کشیده می شوند خود به خود فک جلوتر نشان داده می شود و برای حل این مشکل باید جای خالی دندان ها را با درمان هایی مثل ایمپلنت پر کرد.لطفا به یک متخصص پروتز و یا جراح فک و صورت مراجعه نمایید
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
با سلام.من دختری 25 ساله از اردبیل هستم.خیلی وقت است که به ارتودنسی فکر می کنم ولی از دردسر هایش می ترسیدم و همچنین بخاطر ظاهرش هم انجام نمی دادم.تا اینکه در مورد ارتودنسی نامرئی اینویزیلاین شنیدم..آیا طبق عکس هایم برای من قابل استفاده هست؟در شهر ما امکاناتش وجود ندارد به همین خاطر از شما می پرسم تا در صورت ممکن بودن به شما مراجعه کنم.شنیدم ارتودنسی گرانی هم است.آیا از ارتودنسی متحرک هم می توانم استفاده کنم؟خیلی ممنون

پاسخ دکتر:با سلام و احترام
طبق عکس های ارسالی تان شما می توانید درمان ارتودنسی نامرئی اینویزالاین را انجام دهید و نگران نباشید هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
سلام آقای دکتر خسته نباشید و خدا قوت من ساکن تهران نیستم و طبق تحقیقاتی که کردم تصمیم دارم پیش شما ارتودنسی کنم چون شما هم از نظر اخلاقی و هم از نظر کار بهترینین و از اینستاگرام همیشه شمارو دنبال می کنم و به شخصیت خوبتون پی بردم می خواستم بدونم اگر من تهران بیام کار من چند روز طول می کشه؟

پاسخ دکتر:با سلام و احترام
ممنونم از لطف و محبتی که به بنده دارید و امیدوارم بتوانم بهترین لبخند را به شما هدیه بدهم.اگر عکس های رادیولوژی و فتوگرافی شما آماده باشند درمان ارتودنسی شما همان روزی که تشریف می آورید در همان یک جلسه انجام می شود. با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
سلام خدمت دکتر عزیز.من هنگام لبخند زدن لبخند خوبی ندارم و اعتماد بنفس خودمو از دست دادم حالا می خواهم یه لبخند مثل بعضی بازیگرا داشته باشم باید چه کار کنم و کجا برای زیبایی دندانم مراجعه کنم؟ممنون از شما

پاسخ دکتر:با سلام و احترام
لطفا جهت مشاوره دقیق تر از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید تا خدمتتان عرض نمایم که بهترین درمان برای رسیدن به طرح لبخند ایده آل برای شما درمان ترمیم و زیبایی مناسب است یا درمان ارتودنسی و باعث خوشحالی بنده است که بتوانم کمک و راهنمایی تان نمایم 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
سلام دندان های من خیلی زرد است و می خواهم که کاملا سفید شوند چکار باید بکنم؟

پاسخ دکتر:با سلام و احترام
لطفا به یک متخصص ترمیم و زیبایی مراجعه نمایید.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر بنده ۲۴ ساله هستم و از فرم ۴ دندان جلویی خودم راضی نیستم دندان های کنار نیشم مقداری جلوتر از بقیه هستن و گوشه هایه دندان ها بیرون زده بنظر می رسند،دو دندان جلویی ام هم سطح دو دندان کناری شان هستند ولی بیرون زدگی ندارند،می خواستم بدونم آیا امکانش هست که بدون ارتودنسی درمان شوند؟با توجه به اینکه قبلا برای ارتودنسی مراجعه کردم و گفتن که احتیاجی ندارم،اگر امکانش نباشه بدون ارتودنسی درمان شوند آیا لازمه که تمام دندان ها برای ارتودنسی سیم کشی شوند یا فقط همان ۴دندان ارتودنسی می شوند؟ با تشکر

پاسخ دکتر:با سلام و احترام
درمان ارتودنسی به صورت یک فک یا دو فک انجام می شود.لطفا جهت مشاوره بهتر و دقیق تر ارتودنسی از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید باعث خوشحالی بنده است که بتوانم بهترین درمان برای ایده آل شدن لبخندتان را خدمت شما عرض کنم و راهنمایی تان نمایم. 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی با توجه به ناهنجاری فکی و دندانی متفاوت است.لطفا جهت مشاوره بهتر و دقیق تر ارتودنسی از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید باعث خوشحالی بنده است که بتوانم کمک و راهنمایی تان نمایم. 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی با توجه به ناهنجاری فکی و دندانی متفاوت است.لطفا جهت مشاوره بهتر و دقیق تر ارتودنسی از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید باعث خوشحالی بنده است که بتوانم کمک و راهنمایی تان نمایم. 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
سلام دندان های من خیلی زرد است و می خواهم که کاملا سفید شوند چکار باید بکنم؟

پاسخ دکتر:با سلام و احترام
لطفا به یک متخصص ترمیم و زیبایی مراجعه نمایید.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
سلام خدمت دکتر عزیز.من هنگام لبخند زدن لبخند خوبی ندارم و اعتماد بنفس خودمو از دست دادم حالا می خواهم یه لبخند مثل بعضی بازیگرا داشته باشم باید چه کار کنم و کجا برای زیبایی دندانم مراجعه کنم؟ممنون از شما

پاسخ دکتر:با سلام و احترام
لطفا جهت مشاوره دقیق تر از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید تا خدمتتان عرض نمایم که بهترین درمان برای رسیدن به طرح لبخند ایده آل برای شما درمان ترمیم و زیبایی مناسب است یا درمان ارتودنسی و باعث خوشحالی بنده است که بتوانم کمک و راهنمایی تان نمایم 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
سلام آقای دکتر خسته نباشید و خدا قوت من ساکن تهران نیستم و طبق تحقیقاتی که کردم تصمیم دارم پیش شما ارتودنسی کنم چون شما هم از نظر اخلاقی و هم از نظر کار بهترینین و از اینستاگرام همیشه شمارو دنبال می کنم و به شخصیت خوبتون پی بردم می خواستم بدونم اگر من تهران بیام کار من چند روز طول می کشه؟

پاسخ دکتر:با سلام و احترام
ممنونم از لطف و محبتی که به بنده دارید و امیدوارم بتوانم بهترین لبخند را به شما هدیه بدهم.اگر عکس های رادیولوژی و فتوگرافی شما آماده باشند درمان ارتودنسی شما همان روزی که تشریف می آورید در همان یک جلسه انجام می شود. با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
با سلام.من دختری 25 ساله از اردبیل هستم.خیلی وقت است که به ارتودنسی فکر می کنم ولی از دردسر هایش می ترسیدم و همچنین بخاطر ظاهرش هم انجام نمی دادم.تا اینکه در مورد ارتودنسی نامرئی اینویزیلاین شنیدم..آیا طبق عکس هایم برای من قابل استفاده هست؟در شهر ما امکاناتش وجود ندارد به همین خاطر از شما می پرسم تا در صورت ممکن بودن به شما مراجعه کنم.شنیدم ارتودنسی گرانی هم است.آیا از ارتودنسی متحرک هم می توانم استفاده کنم؟خیلی ممنون

پاسخ دکتر:با سلام و احترام
طبق عکس های ارسالی تان شما می توانید درمان ارتودنسی نامرئی اینویزالاین را انجام دهید و نگران نباشید هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
سلام بر شما.دندان های من حدودا مرتب هستندو هیچ مشکلی ندارند فقط از کودکی دو تا دندان جلویی ام از هم فاصله داشتند و این فاصله هم زیاد است و بقیه دندان هایم مرتب در کنار هم هستند.البته مسئله تا یه حدی جذابی است اما بعضی وقت ها دوست دارم به هم بچسبند… اما حس میکنم بخاطر دو تا دندان بقیه ی دندان هایم باید جا به جا شوند.

پاسخ دکتر:با سلام و احترام
گاهی اوقات با درمان ترمیم و زیبایی هم این مشکل را می توان برطرف نمود و گاهی اوقات تنها راه درمان شما درمان ارتودنسی می باشد و در مواردی نیز درمان ترکیبی ارتودنسی به مراه ترمیم و زیبایی باید با هم انجام شود.لطفا از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید خوشحال می شوم بتوانم کمکتان نمایم 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
سلام آقای دکتر خسته نباشید من مشکل جلو بودن فک بالا را دارم می خواستم بدانم تا چه حد امکان دارد که من بدون جراحی فک مشکلم برطرف شود؟آخه توی اینستاگرام شما خیلی از نمونه کارهاتونو که دیدم بدون جراحی فک واقعا معجزه کردید

پاسخ دکتر:با سلام و احترام
ممنونم از لطف و محبتی که به بنده دارید.لطفا جهت مشاوره بهتر و دقیق تر ارتودنسی و جراحی فک از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید باعث خوشحالی بنده است که بتوانم کمک و راهنمایی تان نمایم 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
با سلام.خانمی هستم 45 ساله که سالها پیش دندان 7 بالا راکشیدم و چون بالای آن دندان نهفته داشتم دندان نهفته ام به صورت کج پایین آمد.آیا امکان درست کردن آن وجود دارد؟و هزینه آن چقدر است؟من غرب کشور ساکنم و نمی توانم صرفا برای هزینه پرسیدن تهران بیایم.لطفا به من جواب دقیق بدهید تا بتوانم برای اقدام تصمیم گیری کنم.ممنون

پاسخ دکتر:با سلام و احترام لطفا جهت مشاوره بهتر و دقیق تر ارتودنسی از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید باعث خوشحالی بنده است که بتوانم کمک و راهنمایی تان نمایم 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر بنده ۲۴ ساله هستم و از فرم ۴ دندان جلویی خودم راضی نیستم دندان های کنار نیشم مقداری جلوتر از بقیه هستن و گوشه هایه دندان ها بیرون زده بنظر می رسند،دو دندان جلویی ام هم سطح دو دندان کناری شان هستند ولی بیرون زدگی ندارند،می خواستم بدونم آیا امکانش هست که بدون ارتودنسی درمان شوند؟با توجه به اینکه قبلا برای ارتودنسی مراجعه کردم و گفتن که احتیاجی ندارم،اگر امکانش نباشه بدون ارتودنسی درمان شوند آیا لازمه که تمام دندان ها برای ارتودنسی سیم کشی شوند یا فقط همان ۴دندان ارتودنسی می شوند؟ با تشکر

پاسخ دکتر:با سلام و احترام
درمان ارتودنسی به صورت یک فک یا دو فک انجام می شود.لطفا جهت مشاوره بهتر و دقیق تر ارتودنسی از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید باعث خوشحالی بنده است که بتوانم بهترین درمان برای ایده آل شدن لبخندتان را خدمت شما عرض کنم و راهنمایی تان نمایم. 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

سوال:
سلام خسته نباشید.من پنج ساله تمامی دندان هایم را کشیده ام.الان فک پایین من جلوتر آمده.می خواستم بپرسم چطور می شود فکم را به حالت قبل برگرداند؟

پاسخ دکتر:باسلام و احترام
هنگامی که تمامی دندان ها کشیده می شوند خود به خود فک جلوتر نشان داده می شود و برای حل این مشکل باید جای خالی دندان ها را با درمان هایی مثل ایمپلنت پر کرد.لطفا به یک متخصص پروتز و یا جراح فک و صورت مراجعه نمایید
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

از دکتر بپرسید

Question

لطفا هنگام ارسال سوال جدید به این نکات توجه فرمایید

  • برای دریافت مشاوره دقیق تر بهتر است حضوری مراجعه کنید. شما می توانید با دریافت نوبت آنلاین سوالات خود را مستقیما از دکتر درویش پور بپرسید. و همچنین از ۵% تخفیف ثبت نام آنلاین برای ارتودنسی نیز استفاده نمایید
  • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید در غیر این صورت امکان ارسال پاسخ وجود نخواهد داشت.
  • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.
  • لطفا تنها سوالات مرتبط با ارتودنسی را مطرح نمایید.
Drop a file here or click to upload Choose File
Maximum upload size: 8.39MB

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است.