متخصص ارتودنسی در شمال تهران

دکتر هادی درویش پور در شمال، مرکز و غرب تهران مطب ارتودنسی فعال دارند. تمام مطب های دکتر درویش پور به جدیدترین تکنولوژی ها و تجهیزات مدرن حوزه دندانپزشکی و ارتودنسی دندان مجهز هستند و این موضوع در خصوص مطب شمال تهران بیشتر صادق است. چنانچه تمایل دارید که در مطب ارتودنسی در شمال تهران دکتر درویش پور، تحت درمان ارتودنسی قرار بگیرید، می توانید از طریق فرم تماس سایت، اقدام به دریافت نوبت آنلاین به همراه تخفیف ویژه کنید. ادامه مقاله را هم حتما بخوانید تا بتوانید بر اساس نکات مندرج در آن بهترین متخصص ارتودنسی در شمال تهران یا هر ناحیه دیگر را بهتر پیدا کنید.

بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران - بهترین متخصص ارتودنسی در شمال تهران

چرا برای انتخاب متخصص ارتودنسی باید حساسیت به خرج داد؟

به دو دلیل باید در انتخاب متخصص ارتودنسی دقت کرد.

  • اول اینکه درمان ارتودنسی جزء پرهزینه ترین درمان های دندانپزشکی است و در هر صورت برای اینکه دندان های صاف و یکدست داشته باشید لاجرم باید یک هزینه ای هم بپردازید.
  • دوم اینکه، شما، چه نزد بهترین متخصص ارتودنسی در شمال تهران یا بهترین نقطه تهران بروید و چه در مجهزترین کشور دنیا در حوزه دندانپزشکی، درمان ارتودنسی یک پروسه زمانبر و طولانی است.

بنابراین:

  • چون هزینه ارتودنسی زیاد است، باید برای حصول نتایج بهترین متخصص را انتخاب کرد
  • و چون قرار است برای یک مدت زمان طولانی (6 ماه تا 3 سال) به صورت مکرر به مطب متخصص خود مراجعه کنید، باید حتما با متخصص و پرسنل او رابطه خوبی برقرار کنید. نه تنها جو مطب باید مناسب باشد، که رفتار، کردار و منش پرسنل مطب باید خوب باشد تا شما بتوانید درمان خود را بدون حاشیه و به خوبی سپری کنید.

4 نکته که باید حین انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی در شمال تهران به آن ها توجه کرد

1. دندانپزشکی انتخابی شما حتما باید متخصص ارتودنسی باشد

در هر شهر و ناحیه ای تعدادی دندانپزشک عمومی و متخصص وجود دارند که ممکن است بسته به موقعیت و نیاز مراجعان هر نوع درمان دندانپزشکی انجام دهند. در شمال تهران نیز چنین چیزی صادق است. اما متخصص انتخابی شما حتما باید یک دندانپزشک متخصص ارتودنسی باشد نه یک دندانپزشک عمومی یا یک متخصص زیبایی و ترمیمی و ….


2. به جز مدرک، تجربه و مهارت بسیار مهم است

به خاطر هزینه و زمان طولانی درمان ارتودنسی، تنها یک متخصص باتجربه بالا انتخاب کنید. قطعا متخصصی که طی چندین سال چندین هزار مورد نامنظمی دندانی را برطرف کرده تجربه و مهارت بیشتری دارد.

3. بدون مشاهده تصاویر قبل و بعد درمان را شروع نکنید

آلبوم تصاویر قبل و بعد متخصص را ببینید. اگر نتایج قبل و بعد درمان قابل توجه و تحسین برانگیز بود می توانید روی شروع درمان تمرکز کنید.


4. برای اطمینان بیشتر نظرات مراجعان را حتما جویا شوید

تا خودتان یک چیز را تجربه نکنید و با زبان خود آن را بازگو نکنید، هزاران مشاهده و پرس و جو و تحقیق ، نمی تواند درک شفاف و درستی از آن چیز ارائه دهد. به طور مشابه تا خودتان درمان ارتودنسی انجام ندهید نمی توانید درباره نوع درمان، متخصص یا مطب ارتودنسی نظر دهید.

اگر می خواهید بدانید که برای مثال فلان دندانپزشک بهترین متخصص ارتودنسی در شمال تهران است یا خیر، حتما و حتما به مطب او مراجعه کنید، و با مراجعان او صحبت کنید. هرچه از مراجعان بیشتری سوال بپرسید بهتر می توانید درباره اینکه آیا آن متخصص در شمال تهران بهترین است یا خیر اطمینان حاصل کنید.


آدرس و مشخصات مطب دکتر درویش متخصص ارتودنسی در شمال تهران

مطب ارتودنسی شمال تهران دکتر درویش پور یکی از مجهزترین مطب های این منطقه است. تمام تلاش ما در این مطب افزایش رضایت مراجعانان است. ما تمام روش های ارتودنسی دندان از نامرئی گرفته تا ثابت در هر سنی (از کودکی تا بزرگسالی) را در این مطب با وسواس تمام انجام می دهیم.

اگر می خواهید دلبندتان ارتودنسی انجام دهد حتما برای امتحان هم که شده یکبار به مطب دکتر ارتودنسی در شمال تهران بزنید زیرا ارتودنسی کودکان در این مطب با تجهیزات مناسب کودکان، و در یک محیط کاملا آرام انجام می شود. پرسنل مطب تمام آنچه که موجبات آسایش کودک شما در این مطب را فراهم می کنند انجام می دهند.

آدرس دکتر هادی درویش پور بهترین متخصص ارتودنسی در شمال تهران