دکتر درویش پور – متخصص ارتودنسی

برای پرکردن فضای بین دندان ها ارتودنسی بهتر است یا کامپوزیت و….؟

۲۳ بهمن ۱۳۹۶

سوال :
سلام.ببخشید من دندان های بسیار ضعیفی دارم با اینکه به بهداشت دهان بسیار توجه می کنم اما همگی خراب و پوسیده اند و اکثرا پر شده هستند.از طرفی فاصله بین دندان هایم زیاد است.چه روشی را برایم پیشنهاد می کنید؟برای پرکردن فضای بین دندان ها ارتودنسی بهتر است یا کامپوزیت و….؟

پاسخ:
در مورد مشکل فاصله دندان ها بستگی به میزان فاصله دندانی و میزان اندازه دندان ها و عوامل دیگری دارد که ممکن است گاهی با درمان ارتودنسی به تنهایی این مشکل برطرف شود و گاهی باید هم درمان ارتودنسی و هم ترمیم و زیبایی را با هم انجام دهید و گاهی نیز بدون نیاز به ارتودنسی با درمان ترمیم و زیبایی این مشکل برطرف می شود.لطفا جهت مشاوره بهتر و دقیق تر ارتودنسی از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید باعث خوشحالی بنده است که بتوانم کمک و راهنمایی تان نمایم 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

سوالات مرتبط

از دکتر بپرسید

Question

لطفا هنگام ارسال سوال جدید به این نکات توجه فرمایید

  • برای دریافت مشاوره دقیق تر بهتر است حضوری مراجعه کنید. شما می توانید با دریافت نوبت آنلاین سوالات خود را مستقیما از دکتر درویش پور بپرسید. و همچنین از ۵% تخفیف ثبت نام آنلاین برای ارتودنسی نیز استفاده نمایید
  • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید در غیر این صورت امکان ارسال پاسخ وجود نخواهد داشت.
  • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.
  • لطفا تنها سوالات مرتبط با ارتودنسی را مطرح نمایید.
Drop a file here or click to upload Choose File
Maximum upload size: 205.52MB