من دوبار ارتودنسی کرده ام اما هم مشکل فکی پیدا کرده ام و هم نامنظمی دندان هایم برگشته است چکار باید بکنم؟

۲۱ اسفند ۱۳۹۶

سوال :
با سلام من ۲۵ سال سن دارم و وقتی ۱۱ سالم بود به علت جلو بودن فک بالا به دکتر متخصص ارتودنسی مراجعه کردم و با کشیدن دو تا دندان از فک بالا و دو دندان از فک پایین درمان ارتودنسی بنده را انجام دادند اما پس از اتمام کار دو تا از دندان های جلویی فک بالا و پایینم نا مرتب شد و همین طور متوجه شدم که فک پایین هم در طول درمان عقب تر رفته..دوباره در سن ۲۰ سالگی به پزشک دیگری مراجعه کردم و سعی کرد نامرتبی دندان های من را درست کند اما دوباره به حالت قبل برگشت و به من گفت که دیگه دندان های شما درست نمی شود و باید زیبایی انجام بدهید..خواستم بدانم که عقب بودن فک پایینم که در نتیجه کار ارتودنسی اتفاق افتاده و همینطور نامرتبی دندان هایم غیر قابل درمان است؟و راه چاره ای وجود ندارد؟

پاسخ:
با سلام و احترام
لطفا جهت مشاوره بهتر و دقیق تر ارتودنسی از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید باعث خوشحالی بنده است که بتوانم کمک و راهنمایی تان نمایم 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

سوالات مرتبط

از دکتر بپرسید

Question

لطفا هنگام ارسال سوال جدید به این نکات توجه فرمایید

  • برای دریافت مشاوره دقیق تر بهتر است حضوری مراجعه کنید. شما می توانید با دریافت نوبت آنلاین سوالات خود را مستقیما از دکتر درویش پور بپرسید. و همچنین از ۵% تخفیف ثبت نام آنلاین برای ارتودنسی نیز استفاده نمایید
  • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید در غیر این صورت امکان ارسال پاسخ وجود نخواهد داشت.
  • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.
  • لطفا تنها سوالات مرتبط با ارتودنسی را مطرح نمایید.
Drop a file here or click to upload Choose File
Maximum upload size: 8.39MB