دکتر درویش پور – متخصص ارتودنسی

یه مدته که دندون عقلم پوسیده شده و نیاز به جراحی داره و چون خیلی از دندون پزشکی می ترسم اقدامی نکردم تا اینکه ۳ هفته پیش نصف دندونم شکستو کنار زبونم ی تاول زده تو اینترنت ک سرچ می کنم میزنه سرطان زبان حالا میخوام بپرسم آیا ممکنه این تاول از پوسیدگیه دندون باشه و بعد جراحی از بین بره؟

۲۰ تیر ۱۳۹۸

سوال :
با سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر عزیز نیاز به راهنمایی دارم خیییلی می ترسم.یه مدته که دندون عقلم پوسیده شده و نیاز به جراحی داره و چون خیلی از دندون پزشکی می ترسم اقدامی نکردم تا اینکه ۳ هفته پیش نصف دندونم شکستو کنار زبونم ی تاول زده تو اینترنت ک سرچ می کنم میزنه سرطان زبان حالا میخوام بپرسم آیا ممکنه این تاول از پوسیدگیه دندون باشه و بعد جراحی از بین بره؟

پاسخ:
با سلام و احترام
بهتر است ابتدا به یک متخصص جراحی دهان و فک و صورت مراجعه نمایید تا در صورتی که بعد از بررسی و معاینه مشکل از دندان عقل شما نباشد شما را به دانشکده دندانپزشکی به بخش بیماری های دهان و دندان معرفی نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

سوالات مرتبط

از دکتر بپرسید

Question

لطفا هنگام ارسال سوال جدید به این نکات توجه فرمایید

  • برای دریافت مشاوره دقیق تر بهتر است حضوری مراجعه کنید. شما می توانید با دریافت نوبت آنلاین سوالات خود را مستقیما از دکتر درویش پور بپرسید. و همچنین از ۵% تخفیف ثبت نام آنلاین برای ارتودنسی نیز استفاده نمایید
  • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید در غیر این صورت امکان ارسال پاسخ وجود نخواهد داشت.
  • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.
  • لطفا تنها سوالات مرتبط با ارتودنسی را مطرح نمایید.
Drop a file here or click to upload Choose File
Maximum upload size: 205.52MB