دکتر درویش پور – متخصص ارتودنسی

نظرات کاربران

آقای دکتر شما انقدر کارت حرف نداره که اگه عکس از نمونه کارهات هم نزاری ما قبولت داریم پرچمت بالاست حرف نداری.

5 بهمن 1398

شما خود معجزه هستید انقدر کاراتون خوب و هنرمندانه ست که واقعا جای هیچ بحثی نمیمونه.

21 دی 1398

هرجا رفتم گفتن جراحی فک باید بکنم واقعا فقط دستان معجزه گر شما میتونه انقدر دندونای منو زیبا کنه واقعا بابت زحمات شما و پرسنل زحمت کش و دلسوزتون ممنونم.

2 دی 1398

ممنون از صبر و شکیبایی و پرسنل فوق العاده تون لبخند زیبایم را و این که بدون جراحی فک تغییر خیلی چشم گیر و عجیب غریبی کردم را همیشه مدیون شما هستم.

23 آذر 1398

لبخند بهترین سیستم روشنایی صورت است-بهترین سیستم خنک کننده سر و بهترین سیستم گرم کننده قلب

دکتر درویش پور عزیزم با تشکر فراوان از تمام زحمات شما بسیار خرسندم که بگم لبخند رو شما به من هدیه دادین و امیدوارم همیشه روی لب خودتون و عزیزانتون لبخند باشه.

21 آذر 1398

با تشکر فراوان از کادر و پرسنل دکتر درویش پور و پیگیری دقیق در این 18 ماه _به امید موفقیت و سلامتی برای جناب دکتر و پرسنل خوب _(مهدی بیک)

20 آبان 1398

با تشکر از آقای دکتر درویش پور که بدون جراحی فک و بدون کشیدن دندان درمان دندان های من را انجام دادند و پرسنل خوب و بسیار مهربان این مجموعه که بنده با تمام وجود از کادر تخصصی این مجموعه در نزد دوستان و همکاران تعریف و تمجید می نمایم.با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان.برادر کوچک شما شجاعی

23 مهر 1398

آقای دکتر دستان شما معجزه میکنه بابت دندان های دخترم برای تشکر زبان قاصره که دندون نهفته ش رو سرجاش آوردین.دعا می کنم مثل شما و پرسنل دلسوز و مهربانتون بیشتر بشه سعادتی بود که تیم شمارو میدیدم…آرزو دارم همیشه بدرخشید.

3 مهر 1398

یعنی وقتی این خانم با سن 50 سال به دست شما به این لبخند زیبا برسه فقط و فقط باید گفت هر جا سخن از دکتر درویش پور مهربان است حرف از بهترین لبخند و بهترین دکتر دنیا در میان است.

28 مرداد 1398

نمی دانم این انحنای کوچک چه قدرتی دارد ولی می دانم که ممکن است در قلب کسی آشوبی به پا کند.چه آشوب دلنشینیست لبخند…دکتر درویش پور عزیز بابت تمامی زحماتتان برایم از شما کمال تشکر را دارم و این را بدانید هیچوقت مثل شما دیگر تکرار نمی شود.

3 مرداد 1398