دکتر درویش پور – متخصص ارتودنسی

نظرات کاربران

ممنون از صبر و شکیبایی و پرسنل فوق العاده تون لبخند زیبایم را و این که بدون جراحی فک تغییر خیلی چشم گیر و عجیب غریبی کردم را همیشه مدیون شما هستم.

۲۳ آذر ۱۳۹۸

لبخند بهترین سیستم روشنایی صورت است-بهترین سیستم خنک کننده سر و بهترین سیستم گرم کننده قلب

دکتر درویش پور عزیزم با تشکر فراوان از تمام زحمات شما بسیار خرسندم که بگم لبخند رو شما به من هدیه دادین و امیدوارم همیشه روی لب خودتون و عزیزانتون لبخند باشه.

۲۱ آذر ۱۳۹۸

با تشکر فراوان از کادر و پرسنل دکتر درویش پور و پیگیری دقیق در این ۱۸ ماه _به امید موفقیت و سلامتی برای جناب دکتر و پرسنل خوب _(مهدی بیک)

۲۰ آبان ۱۳۹۸

با تشکر از آقای دکتر درویش پور که بدون جراحی فک و بدون کشیدن دندان درمان دندان های من را انجام دادند و پرسنل خوب و بسیار مهربان این مجموعه که بنده با تمام وجود از کادر تخصصی این مجموعه در نزد دوستان و همکاران تعریف و تمجید می نمایم.با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان.برادر کوچک شما شجاعی

۲۳ مهر ۱۳۹۸

آقای دکتر دستان شما معجزه میکنه بابت دندان های دخترم برای تشکر زبان قاصره که دندون نهفته ش رو سرجاش آوردین.دعا می کنم مثل شما و پرسنل دلسوز و مهربانتون بیشتر بشه سعادتی بود که تیم شمارو میدیدم…آرزو دارم همیشه بدرخشید.

۳ مهر ۱۳۹۸

یعنی وقتی این خانم با سن ۵۰ سال به دست شما به این لبخند زیبا برسه فقط و فقط باید گفت هر جا سخن از دکتر درویش پور مهربان است حرف از بهترین لبخند و بهترین دکتر دنیا در میان است.

۲۸ مرداد ۱۳۹۸

نمی دانم این انحنای کوچک چه قدرتی دارد ولی می دانم که ممکن است در قلب کسی آشوبی به پا کند.چه آشوب دلنشینیست لبخند…دکتر درویش پور عزیز بابت تمامی زحماتتان برایم از شما کمال تشکر را دارم و این را بدانید هیچوقت مثل شما دیگر تکرار نمی شود.

۳ مرداد ۱۳۹۸

واااای من که بیننده ام کلی لذت بردم خودش چقدر خوشحال شده!آخه مگه معرکه تر از این کار هم داریم آخه!وای که چقدر خوبه کاراتون دکتر…شما فوق العاده ترینین ماهین عشقین واقعا دستمریزاد و خسته نباشید دکتر هنرمند

۲ مرداد ۱۳۹۸

وای خداااا چجوری ۲ تا دندون نهفته رو بدون کشیدن درآوردین!!!دکتر شما شاهکار ارتودنسی دنیایین چه لبخند قشنگی بهش هدیه دادین خوش به حال بیمارانتون

۲۲ تیر ۱۳۹۸

وای واقعا از این رو به اون رو شده فوق العادست کارتون.با حساسیت هایی که من دارم کمتر پیش میاد کسی منو راضی کنه ولی شما متخصص هنرمندی هستین که همه رو خوشحال می کنید خدا رو شاکرم ما رو به سمت شما هدایت کرد

۱۵ تیر ۱۳۹۸