بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران

دکتر هادی درویش پور دارای دکتری تخصصی ارتودنسی و مشکلات فک و صورت می باشد. ایشان توانستد در برترین آزمون تخصصی ارتودنسی ایران مقام نخست بورد تخصصی را کسب کنند و مورد تقدیر وزیر محترم بهداشت و رئیس سازمان نظام پزشکی ایران قرار گیرند.

در ادامه مطلب به تعریف ارتودنسی و اهمیت آن می پردازیم:

ارتودنسی چیست و چه اهمیتی دارد؟

ارتودنسی شاخه ای از دندانپزشکی است که به اصلاح مشکلات دندان و ناهنجاری فک می پردازد. ارتودنسی دارای انواع مختلفی همچون ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی دیمون، ارتودنسی نامرئی، ارتودنسی لینگوال و ارتودنسی فانکشنال می باشد. دندان های کج و نامرتب یا عدم روی هم قرار گرفتن درست دندان ها می توانند علاوه بر جنبه های زیبایی به سلامت فرد نیز آسیب برسانند. تمیز کردن این دندان ها دشوار است و به همین دلیل مستعد ایجاد پوسیدگی و بیماری های پریودنتیت می باشند.

 

همچنین این مشکلات ممکن است به عضلات جویدن فشار اضافه وارد کند و منجر به سردرد، سندروم مفصل گیجگاهی فکی، درد در ناحیه گردن، شانه ها و پشت شود.

از فواید درمان ارتودنسی می توان به داشتن دهانی سالم تر، ظاهری زیبا تر و دندان هایی با دوام تر اشاره کرد.

متخصص ارتودنسی کیست؟

متخصص ارتودنسی فردی است که رشته ی تحصیلی وی در دانشگاه تشخیص، پیشگیری و درمان ناهنجاری های دندان و فک و صورت می باشد. وی خدمات بسیاری را جهت صاف کردن دندان های کج و اصلاح مشکلات فک و بایت ارائه می دهد.

 

کلینیک دکتر درویش پور

با توجه به زمان بر بودن درمان های ارتودنسی نزدیکی کلینیک تخصصی ارتودنسی به منزل و یا محل کار می تواند باعث آرامش و آسایش شما در طول دوره ی درمانتان شود. کلینیک های تخصصی ارتودنسی دکتر هادی درویش پور که در غرب، مرکز و شمال تهران واقع شده اند از بهترین کلینیک های ارتودنسی تهران می باشند. در کلینیک تخصصی غرب تهران، دکتر درویش پور و همکارانش با بهره گیری از روش های نوین ارتودنسی به تصحیح روابط فک و دندان و ردیف کردن دندان های نامنظم می پردازند تا لبخندی زیبا را به شما هدیه داده و موجب افزایش اعتماد به نفستان شوند.

 

بنابراین برای دسترسی به  متخصص ارتودنسی در غرب تهران کافی است از سایت ما وقت آنلاین گرفته و به صورت رایگان توسط دکتر درویش پور ویزیت شوید.