متخصص ارتودنسی در شمال تهران

آیا به دنبال بهترین متخصص ارتودنسی در شمال تهران هستید؟ دکتر هادی درویش پور، متخصص ارتودنسی و اصلاح ناهنجاری های فک و صورت می باشد که موفق به کسب رتبه اول بورد تخصصی و دریافت تقدیرنامه از وزیر بهداشت و رئیس سازمان نظام پزشکی ایران شده است.

در ادامه به خدمات ارتودنسی که توسط یک متخصص ارتودنسی خوب ارائه می گردد می پردازیم.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

ارتودنسی قادر به حل چه مشکلاتی است؟

ارتودنسی شاخه ای از دندانپزشکی است که می تواند به تنهایی و یا به صورت ترکیبی با اصلاح فک و صورت و دندانپزشکی ترمیم و زیبایی استفاده شود.

بیشتر بخوانید:     آشنایی با تخصص های دندانپزشکی

ارتودنسی می تواند مشکلات مختلفی را حل کند از جمله:

  • اصلاح روابط بین فکی: روابط بین فکی صحیح شامل قرار گرفتن و جفت شدن همه دندان ها در فک بالا و پایین و عدم انحراف از خط وسط و همچنین درست بودن نحوه روابط بین فکی و اسکلتی است که اختلال در هر یک جزء مشکلات روابط بین فکی می باشد. مشکلاتی مانند اُوربایت (جلو تر بودن دندان های فک بالا از دندان های فک پایین) و یا آندربایت (جلوتر بودن دندان های فک پایین از دندان های فک بالا) و غیره.

 

  • شلوغی دندان ها: شلوغی دندان ها یکی از مشکلات شایع ارتودنسی است و زمانی اتفاق می افتد که در دهان جای کافی برای رشد طبیعی دندان های اصلی وجود نداشته باشد.

 

  • مشکلات زیبایی دندان: لبخندی زیبا می تواند تنها با یک دندان کج یا نامرتب از دست برود. . ارتودنسی به منظور زیبایی به معنای اصلاح این اختلالات و به ارمغان آوردن لبخندی زیبا برای بیمار می باشد. علاوه بر این ارتودنتیست ها می توانند در شکل دهی و بازسازی فک و صورت نیز به شما کمک کنند.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

کلینیک دکتر هادی درویش پور متخصص ارتودنسی در شمال تهران

کلینیک دکتر درویش پور با مدرن ترین تجهیزات و متود های دنیا، ارائه دهنده ی انواع خدمات ارتودنسی مانند ارتودنسی ثابت، نامرئی، متحرک، فانکشنال، دیمون، ارتودنسی اطفال، ارتودنسی پیشگیری و ارتوپدی فک می باشد.

کدام یک از انواع مختلف ارتودنسی برای من مناسب است؟

دکتر درویش پور در مرکز، شمال و غرب تهران دارای کلینیک های تخصصی ارتودنسی است که یکی از مزایای آنها دسترسی مناسب به ناوگان حمل و نقل عمومی می باشد. کلینیک شمال تهران در خیابان قیطریه، ابتدای بلوار صباء ساختمان دیبا قرار دارد و به دلیل نزدیکی به متروی قیطریه از دسترسی آسانی برخوردار است. خوش خلقی و صبوری از دیگر ویژگی های دکتر و همکاران وی در کلینیک است که بیماران بسیاری را جذب می کند. در صورتی که علاقه مند به مرتب کردن دندان ها یا اصلاح فک هستید، هرچه سریعتر با ما تماس گرفته یا به صورت آنلاین نوبت بگیرید.

کلینیک تخصصی ارتودنسی شمال تهران (قیطریه)

 

مترو قیطریه , ابتدای بلوار صبا،
ساختمان دیبا، طبقه ۲

تلفن تماس :

۰۲۱-۲۲۲۴۳۷۰۲ ۰۲۱-۲۲۲۴۳۶۷۹ ۰۲۱-۲۶۶۵۸۹۲۷

بهترین متخصص ارتودنسی در شمال تهران