دکتر درویش پور – متخصص ارتودنسی
هزینه ارتودنسی در سال 99-98 چقدر است؟

هزینه ارتودنسی در سال 99-98 چقدر است؟

23 دی 1398 دانستنی های ارتودنسی سوالات مرتبط (39) نظرات

اگر وارد این صفحه شده اید احتمال میدهیم که مشکل ارتودنسی دارید و برای مثال یک یا تعدادی از دندان های شما کج یا ناصاف است. احتمالا میخواهید بدانید که هزینه ارتودنسی دندان چقدر است و چقدر برایتان آب میخورد تا به یک طرح لبخند فوق العاده با دندان هایی مرتب و منظم دست پیدا کنید. جای درستی آمده اید با ما همراه باشید تا در این مقاله به سوالاتی از قبیل “هزینه و قیمت ارتودنسی چقدر است؟ ” پاسخ دهیم.

بهترین روش محاسبه هزینه ارتودنسی چیست؟

اگر شما به دنبال جواب این سوال هستید بهتر است بدانید که گزینه های مختلفی بر قیمت ارتودنسی و هزینه قطعی آن تاثیر می گذارد. بهترین راه برای محاسبه هزینه ارتودنسی دریافت نوبت آنلاین مشاوره حضوری است. که از این طریق شما تا 5% تخفیف با دریافت نوبت آنلاین دریافت خواهید کرد. از آنجا که نمیتوان با وضعیت اقتصادی حال حاظر کشور به قطعیت گفت که برآورد هزینه ها چقدر میشود، بهتر است حضوری به کلینیک یک متخصص ارتودنسی خوب مراجعه کنید تا بعد از ارزیابی تخصصی، قیمت دقیق ارتودنسی برای شما محاسبه شود.

تعرفه ارتودنسی به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

درمان ارتودنسی معمولا طولانی مدت است. از لحظه آغاز تا مدتی بعد از پایان این درمان شما لاجرم باید هزینه هایی پرداخت کنید. از این بین برخی هزینه ها حتما باید پرداخت شود و جزء هزینه های اصلی هستند و برخی دیگر هزینه های فرعی هستند که در طول درمان ممکن است نیاز باشد آن ها را نیز در نظر بگیرید.

هزینه های اصلی درمان ارتودنسی

به طور کلی این هزینه ها تحت تاثیر فاکتورهای زیر هستند:

 • کلینیک ارتودنسی و متخصص ارتودنسی که برای درمان خود انتخاب میکنید
 • شهر و منطقه ای که در آن ساکن هستید
 • نوع مشکلی که با دندان هایتان دارید
 • شدت مشکل
 • نوع درمان ارتودنسی
 • ابزار، دستگاه ها و تجهیزاتی که برای درمان مشکل شما مورد استفاده قرار میگیرد
 • هزینه های تعویض و تعمیر دستگاه های ارتودنسی
 • افزایش تعداد مراحل ارتودنسی دندان و طولانی تر شدن طول درمان

 

 

فیلم دلیل طولانی شدن درمان ارتودنسی

هزینه های اضافی درمان ارتودنسی

 • آزمایشات و تصویربرداری های پزشکی
 • دارو
 • ارتودنسی رنگی (الاستیک ها و بندهای ارتودنسی و …)
 • مسواک، نخ دندان، دهان شویه ها، نخ دندان ها و کیت های مخصوص ارتودنسی
 • رفت و آمدها
 • و….

 

 

تاثیر ابزار و مواد کاربردی در تعرفه ارتودنسی چه قدر است؟

ابزارها و وسایل ارتودنسی دندان وارداتی هستند و قیمت آنها با ارز محاسبه می شوند. با این حال متخصص ارتودنسی شما تعرفه ارتودنسی را با توجه به نوسانات ارز در طول مدت درمان محاسبه می کند و هزینه تمام شده ارتودنسی را به شما می گوید .

آیا هزینه نهایی ارتودنسی بستگی به انتظارات بیمار دارد؟

بله.

بعضی مواقع خواسته بیمار تنها مرتب کردن دندان ها است، تعرفه ارتودنسی برای این شخص با شخص دیگری که به تغییر فرم کلی صورت خود می اندیشد کاملا متفاوت است. اما به طور کلی:

 • درمانهایی که فقط نیاز به حرکت دادن دندان ها دارد از هزینه کمتری نسبت به هزینه تغییر موقعیت استخوانها و یا جراحی برخوردار است. تعیین قیمت ارتودنسی بسته به مشکل شما فقط مختص به خودتان می باشد. شما می توانید با مراجعه حضوری که در جلسه اول رایگان است از قیمت قطعی و مدت زمان صرف وقت و نوع ارتودنسی دندان خود بهترین درمان را داشته باشید.
 • با توجه به ویژگی های دستگاه های ارتودنسی متحرک و نامرئی، بیمارانی که به این دستگاه ها نیاز دارند هزینه درمان کمتری را تقبل خواهند کرد.
 • بیمارانی که نیاز به ارتودنسی ثابت برای هر دو فک دارند باید هزینه بیشتری بپردازند. مخصوصا اگر بخواهند از ارتودنسی نامرئی و یا ارتودنسی با براکت های هم رنگ دندان استفاده کنند
 • تعرفه درمان در هر یک از موارد خاص و انتخاب مورد بسته به تشخیص متخصص ارتودنسی شما از هزینه های متفاوتی برخوردار است.

کدام درمان های ارتودنسی گرانتر بوده و نیازمند صرف هزینه بیشتری هستند

 • ارتودنسی دیمون
 • ارتودنسی اینویزیلاین
 • ارتودنسی نامرئی
 • ارتودنسی با براکت های هم رنگ دندان
 • ارتودنسی لینگوال

 هزینه اصلاح ناهنجاری فکی

ناهنجاری فکی و مداخله درمانی ارتودنتیست برای اصلاح ناهنجاری به همراه ارتودنسی دندان ها تعرفه بالاتری دارد.

تاثیر شدت ناهنجاری بر هزینه های ارتودنسی

شدت ناهنجاری، مدت زمان درمان، نیاز به کشیدن دندان و یا نیاز به جراحی فک و تغییر موقعیت استخوان ها، از عوامل تاثیر گذار به روی هزینه درمان خواهند بود.

انتخاب متخصص ارتودنسی خوب و تاثیر آن بر هزینه حدودی ارتودنسی

از عوامل دیگری که تعیین کننده هزینه تقریبی ارتودنسی است مکان و رتبه علمی  درمان کننده شما می باشد . بسیاری از دندانپزشکان در مطب خود ارتودنسی را با هزینه پایین تری انجام می دهند. در حالی که ارتودنسی باید توسط متخصص ارتودنسی که 3 الی 4 سال بیشتر از یک دندانپزشک ادامه تحصیل داده و دارای بورد تخصصی است صورت بگیرد. همچنین نحوه درمان و سن بیمار نیز از عوامل تاثیر گذار به روی هزینه ها است.

آیا هزینه ارتودنسی را می توان قسطی پرداخت کرد؟

بطور معمول متخصص ارتودنسی شما قیمت ارتودنسی را تقسیم به سه می کند یک قسمت از آنرا در ابتدا و دو قسمت باقی مانده را در اقساط 18  الی 24 ماهه و یا در طول درمان دریافت می کند. در هر صورت نگران نحوه پرداخت هزینه های درمان ارتودنسی نباشید. در این کلینیک که جزء 10 بهترین کلینیک ارتودنسی در تهران است و توسط بهترین متخصص ارتودنسی دندان در تهران اداره میشود تا حد ممکن شرایط را برای شما آسان می کنیم.

نتیجه گیری در خصوص تخمین هزینه تقریبی ارتودنسی

گزینه های مختلفی بر هزینه نهایی ارتودنسی تاثیر گذار هستند. این گزینه ها عبارتند از:

 • نوع دستگاه ارتودنسی
 • ابزارها و مواد مورد استفاده
 • تخصص پزشک
 • شدت ناهنجاری
 • انتظارات بیمار

انتخاب کلینیک و متخصص ارتودنسی خوب

 

در کل توصیه ما به شما این است که در صورت امکان با دریافت نوبت آنلاین حضورا با دکتر مشاوره کنید. همچنین از مزایای این روش که 5 درصد تخفیف فقط برای دریافت نوبت های آنلاین می باشد نیز بهره مند شود. در صورتی هم که مانند بسیاری از مراجعین دکتر درویش پور که از شهرستان و یا راه دور مراجعه می کنند امکان مشاوره حضوری را ندارید، میتوانید با ارسال عکس خود از طریق فرم سوال وب سایت از قیمت ارتودنسی اطلاع پیدا کنید.

 

مرتب کردن بر اساس :

پرسش :
سلام آقای دکتر می خواستم سوال کنم قیمت سیم کشی دندان ها یا همان ارتودنسی از چه قیمت هایی شروع می شود؟و لطفا دکتر ارتودنسی خوب در مازندران معرفی کنید.
پاسخ :
با سلام و احترام هزینه ارتودنسی با توجه به مشکلات فکی و دندانی و حتی دندان های هر شخص و سن افراد و عوامل دیگر متفاوت است لطفا جهت مشاوره بهتر و دقیق تر ارتودنسی از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید باعث خوشحالی بنده است که بتوانم کمک و راهنمایی تان نمایم.شما می توانید به دانشکده دندان پزشکی استان مازندران به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید. 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام ببخشید من می خواستم 6 تا از دندان های پایینم را ارتودنسی کنم برای اطلاع از هزینه ارتودنسی هرچقدر زنگ می زنم پاسخ نمی دهند چکار کنم؟
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی جهت درمان ارتودنسی حضورا مراجعه کنید.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام مي خواستم بدانم برای فک بالا جایی که ارزان ترین از نظر هزینه ارتودنسی است به من معرفی کنید.
پاسخ :
با سلام و احترام
به طور کلی جهت پرداخت کم ترین هزینه ارتودنسی می توانید به دانشکده دندانپزشکی شهر خود و اگر تهران هستید دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران و یا شهید بهشتی مراجعه نمایید.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر خسته نباشید خواستم بدونم قیمت هرکدوم ار براکت های ارتودنسی چنده؟و یه سوال دیگه عوارض پلیچینگ هم
میشه بگین؟
پاسخ :
با سلام و احترام
بلیچینگ اگر تحت نظر متخصص ترمیم و زیبایی باشد عوارضی ندارد و قیمت هر براکت با توجه به نوع براکت متفاوت است

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دندان های ردیف بالای فک من دارای فاصله می باشد با توجه به مراجعه به مراکز درمانی و پزشک پس از انجام امور مربوط به رادیولوژی طبق اعلام پزشک دو تا از
دندان های بالا ریشه نداشته در بیاد به همین دلیل باعث فاصله بین دندان های جلو شده لطفا اعلام بفرمایید هزینه درمان ارتودنسی فلزی و نامرئی چقدر است ؟آیا شما با بیمه تامین اجتماعی و بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح قرارداد دارید یا خیر؟
پاسخ :
با سلام و احترام هزینه های ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشند و بعد از معاینه کلینیکی اعلام می گردند.لطفا جهت معاینه تشریف بیاورید خوشحال می شوم بتوانم جهت ایجاد لبخندی زیبا راهنمایی تان نمایم و لازم به ذکر است ما متاسفانه طرف قرارداد به هیچ بیمه ای نیستیم.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام و ارادت…اگر بخواهیم در کم هزینه ترین جای ممکن در تهران ارتودنسی کنیم کجا باید مراجعه کنیم؟
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی دنشگاه تهران یا شهید بهشتی و یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا متخصصین حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را با کم ترین هزینه برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر خسته نباشید من در شهریار زندگی می کنم و وضع مالی مناسبی ندارم و در حال تحصیل هستم کم هزینه ترین درمانگاه شهریار برای ارتودنسی کجاست؟
پاسخ :
با سلام و احترام
شما می توانید نزد برادر بنده که متخصص ارتودنسی می باشند جمعه ها از ساعت ۸ الی ۱۴ درمانگاه مرکزی اندیشه در شهریار به آدرس زیر
اندیشه، فاز۳، بلوار آزادی، پس از شهرداری. تلفن:
(۰۲۱)۶۵۵۵۱۱۵۰
و
جمعه ها عصر بین ساعت ۱۵ الی ۱۸ درمانگاه دندانپزشکی بابکان به آدرس زیر
شهریار، شهرک صدف، جنب بیمارستان فوق تخصصی نور، بلوار توحید، درمانگاه تخصصی دندانپزشکی بابکان. تلفن:
(۰۲۱)۶۵۵۶۷۰۲۰-۶۵۵۶۷۰۱۰
مراجعه نمایید.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام خسته نباشید آیا جایی هست که با دفترچه تامین اجتماعی هزینه ارتودنسی خیلی پایین تر گرفته شود؟آخه خیلی هزینش زیاده اونم تو این اوضاع اقتصادی جاهایی که کم ترین هزینه ارتودنسی را دارند به من معرفی کنید.ممنون
پاسخ :
با سلام و احترام
شما می توانید جهت پرداخت هزینه کمتر ارتودنسی به درمانگاه ها و کلینیک های دندانپزشکی و یا دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران یا دانشگاه شهید بهشتی یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط پرداخت می شود و با توجه به نوع درمان و روش ارتودنسی و و میزان ناهنجاری فکی و دندانی متفاوت است لطفا از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید خوشحال می شوم بتوانم کمکتان نمایم. 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام عرض می کنم خدمت آقای دکتر بزرگوار.من از طریق اینستاگرام تمامی کارها و پیج زیبای شمارو دنبال می کنم می خواستم بدونم میتونم هزینه رو قسطی پرداخت کنم خیلی برام مهمه
پاسخ :
با سلام و احترام
ممنونم از لطفی که به بنده دارید.بله نگران نباشید هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط پرداخت می شود

مشاهده سوال

با سلام و احترام
بله به طور کلی هزینه درمان ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام وقت بخیر دکتر.من ۳۰ سالمه و بچه شهرستان هستم مشکل جلو آمدگی فک پایین دارم خیلی وقته که از این موضوع رنج می برم یه جای خوب که هزینش کم باشه به من معرفی کنید.
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی شهر خود به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا پزشکان حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را برطرف نمایند و هزینه ارتودنسی نیز در آنجا مناسب است.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشد و در دانشکده های دندانپزشکی شهر خود کمترین هزینه برای درمان ارتودنسی اعلام می گردد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام خدمت آقای دکتر امیدوارم حالتون خوب باشه…جناب دکتر اول اینکه شما کدوم شهرستان تشریف دارید؟و اینکه آیا هزینه ارتودنسی تو مطب شما اقساط است؟
پاسخ :
با سلام و احترام
از لطف شما ممنونم.مطب ارتودنسی بنده در تهران می باشد و هزینه ارتودنسی نیز به صورت اقساط پرداخت می شود.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
خیر جهت درمان ارتودنسی با بیمه نیروهای مسلح طرف قرارداد نیستیم.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
با عرض سلام بنده دانشجو هستم و کمی برایم مخارج ارتودنسی سخت است.اگر ممکنه کم هزینه ترین جایی که ارتودنسی انجام می دهند به من معرفی کنید؟
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی دنشگاه تهران یا شهید بهشتی و یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا متخصصین حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام آقای دکتر من قصد درمان ارتودنسی دارم و به دلیل مشکل مالی امکان پرداخت هزینه زیاد ندارم لطفا راهنمایی کنید کم هزینه ترین جایی که ارتودنسی می کنند کجاست؟ممنون
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی دنشگاه تهران یا شهید بهشتی و یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا متخصصین حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
با سلام…من ۱۶ الی ۱۷ سالمه در تابستان سال ۱۳۹۸ می خواهم ارتودنسی ثابت انجام بدهم.دکتر پدر من کارمند است پول زیادی نداره اما دندان های من خیلی فاصله داره آیا قسطی می شود هزینه ارتودنسی را پرداخت کرد؟ممنون
پاسخ :
با سلام و احترام
بله هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط پرداخت می شود.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام و خسته نباشید ممنون که به همه سوالات پاسخ می دهید و ما را از سردرگی در می آورید.در کدام دانشکده های تهران برای اینکه هزینه کمتری برای ارتودنسی پرداخت کنیم می شود مراجعه کرد؟
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی دنشگاه تهران یا شهید بهشتی و یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا متخصصین حاذقی حضور دارند که می توانند مشکل دندان هایتان را برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
با سلام من دو تا دندان اضافه دارم و چندجا رفتم اما گفته اند که باید ارتودنسی کنم اما با هزینش مشکل دارم می خواستم بببینم آیا دانشکده ها ارزان تر هستند؟
پاسخ :
با سلام و احترام
بله هزینه ارتودنسی در دانشکده های دندانپزشکی به نسبت مطب خصوصی ارزان تر می باشد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام آقای دکتر می خواستم بدانم آیا هزینه ارتودنسی را می توان بصورت اقساطی یا از دم قسط پرداخت کرد؟
پاسخ :
با سلام و احترام
بله هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط پرداخت می شود و جای نگرانی نیست.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام آقای دکتر من هزینه کمی برای ارتودنسی می توانم بدهم و وضع مالی خوبی ندارم لطفا راهنمایی کنید کجا بروم؟
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی دنشگاه تهران یا شهید بهشتی و یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا متخصصین حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر هزینه های ارتودنسی در دانشکده دندانپزشکی طبق تعرفه دولتی حساب میشه یا آزاده ولی مقدارش کمتره؟
پاسخ :
با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی در دانشکده دندانپزشکی صبح ها به صورت تعرفه دولتی و عصرها به صورت تعرفه آزاد اما با هزینه کمتری محسوب می گردد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر…آیا ارتودنسی در دانشگاه شهید بهشتی به دست دانشجو ها انجام میشه؟ هزینه کمتر دادن به ریسک این کار می ارزه ؟
پاسخ :
با سلام و احترام
بله درمان ارتودنسی در دانشگاه بهشتی توسط دانشجوها و زیر نظر استاد و متخصص ارتودنسی انجام می شود و جای نگرانی نیست فقط درمان به مراتب ممکن است طولانی تر شود.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
خیر متاسفانه ما با هیچ بیمه ای جهت درمان ارتودنسی طرف قرارداد نیستیم.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام هزینه های ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشند لطفا جهت معاینه و مشاوره رایگان تشریف بیاورید خوشحال می شوم بتوانم جهت ایجاد لبخندی زیبا راهنمایی تان نمایم.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام آقای دکتر هزینه ارتودنسی در مطب شما به چه صورته و کم ترین هزینه ارتودنسی در پایین شهر تهران کجاست؟
پاسخ :
با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشد و در دانشکده های دندانپزشکی تهران_شهید بهشتی_دانشگاه آزاد کمترین هزینه برای درمان ارتودنسی اعلام می گردد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر،میخواستم بپرسم میشه هزینه ارتودنسی را بصورت اقساط پرداخت کنم
پاسخ :
با سلام و احترام
بله هزینه ارتودنسی در کلینیک بنده به صورت اقساط پرداخت می شود

مشاهده سوال

پرسش :
سلام من دندان های فک بالایی ام مرتب نیستند و ارتودنسی واقعا هزینه اش بالاست کاش در ایلام جایی بود که ارزون تر بود آیا شما می شناسید؟
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی شهر خود به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا پزشکان حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را برطرف نمایند و هزینه ارتودنسی در آن جا کمتر می باشد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
خیر بیمه معلم تحت پوشش درمان ارتودنسی نمی باشد ولی اگر مایل باشید نامه جهت درمانتان به بیمه تان نوشته می شود.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
با سلام من 19 سالمه و دندان های پایینم نسبت به دندان های بالا جلوتره و کم و بیش نامرتب اند می خواستم ببینم هزینه ارتودنسی چقدر می شود؟
پاسخ :
با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی بعد از معاینه وضعیت کلی فک و دندان ها و بررسی عکس های رادیولوژی اعلام می شود لطفا به یک متخصص ارتودنسی حضورا مراجعه نمایید.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر من از سیستان وبلوچستان به شما پیام میدم.من میخوام دندونامو ارتودنسی کنم و دانش آموزم و پدرم کشاورزه می خواستم بپرسم که شما قسطی هم این کارو می کنید؟ممنون
پاسخ :
با سلام و احترام
بله نگران نباشید هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر من توان مالی زیادی برای پرداخت هزینه ارتودنسی ندارم لطفا کم هزینه ترین جا برای ارتودنسی را به من معرفی کنید.
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی دنشگاه تهران یا شهید بهشتی و یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا متخصصین حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر…من اول آدرس مطب فاطمیتونو می خواستم.. دوم اینکه می خواستم ببینم که آیا شما ارتودنسی به طور اقساط انجام می دهید یا خیر؟من شکل دندان هایم خیلی اعصابمو بهم ریخته ممنونم از پاسخگویی
پاسخ :
با سلام و احترام
بله هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط است.آدرس کلینیک فاطمی:تهران_میدان فاطمی نبش خیابان جویبار طبقه فوقاین پوشاک گراد. با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر درویش پور بنده سوالی دارم درباره قیمت ارتودنسی که هزینه آن چقدر می باشد و آیا اقساطی هم میشود ارتودنسی کرد؟با تشکر.
پاسخ :
با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی بعد از معاینه کلینیکی خدمتتان اعلام می گردد و به صورت اقساط پرداخت می شود.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام من خارج از ایران زندگی می کنم و می خواهم ایران بیایم و جهت درست کردن مجدد پلاک شفافم به شما مراجعه کنم. لطفا هزینه retainer Essix را اعلام می فرمایید.با تشکر
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا در همان جا به متخصص ارتودنسی خود مراجعه کرده تا جهت ساخت پلاک شفاف مجددا از شما قالب گیری کرده و بسازند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام آقای دکتر درویش پور اگه میشه سریع سوالم رو پاسخ بدید ممنون میشم من ساکن بجنورد هستم و متأسفانه دندان های فک بالاییم خیلی نامرتبه بطوری که دندون های پیشین جانبی تا نصفه زیاد رفته پشت دندون پیشین مرکزیم هردو طرف و فک پایینم هم دندون آسیاب کوچکم و دندون پیشین مرکزیم یکیش کجه حالا میخواستم
بدونم در بجنورد کلینیک ارتودنسی که متخصص هاش خوب باشن و هزینش قسطی و خیلی کم باشه و سنم هم 21 ساله اگه کمکم کنید خیلی مدیونتون میشم.
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی شهر خود به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا پزشکان حاذقی حضور دارند که می توانند درمان دندان هایتان را با کم ترین هزینه انجام داده و برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر آیا جای ارزانی برای انجام ارتودنسی در تهران وجود دارد؟ممنونم که ما را راهنمایی می کنید
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی دنشگاه تهران یا شهید بهشتی و یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا متخصصین حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دندان های ردیف بالای فک من دارای فاصله می باشد با توجه به مراجعه به مراکز درمانی و پزشک پس از انجام امور مربوط به رادیولوژی طبق اعلام پزشک دو تا از
دندان های بالا ریشه نداشته در بیاد به همین دلیل باعث فاصله بین دندان های جلو شده لطفا اعلام بفرمایید هزینه درمان ارتودنسی فلزی و نامرئی چقدر است ؟آیا شما با بیمه تامین اجتماعی و بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح قرارداد دارید یا خیر؟
پاسخ :
با سلام و احترام هزینه های ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشند و بعد از معاینه کلینیکی اعلام می گردند.لطفا جهت معاینه تشریف بیاورید خوشحال می شوم بتوانم جهت ایجاد لبخندی زیبا راهنمایی تان نمایم و لازم به ذکر است ما متاسفانه طرف قرارداد به هیچ بیمه ای نیستیم.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر…آیا ارتودنسی در دانشگاه شهید بهشتی به دست دانشجو ها انجام میشه؟ هزینه کمتر دادن به ریسک این کار می ارزه ؟
پاسخ :
با سلام و احترام
بله درمان ارتودنسی در دانشگاه بهشتی توسط دانشجوها و زیر نظر استاد و متخصص ارتودنسی انجام می شود و جای نگرانی نیست فقط درمان به مراتب ممکن است طولانی تر شود.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام آقای دکتر درویش پور اگه میشه سریع سوالم رو پاسخ بدید ممنون میشم من ساکن بجنورد هستم و متأسفانه دندان های فک بالاییم خیلی نامرتبه بطوری که دندون های پیشین جانبی تا نصفه زیاد رفته پشت دندون پیشین مرکزیم هردو طرف و فک پایینم هم دندون آسیاب کوچکم و دندون پیشین مرکزیم یکیش کجه حالا میخواستم
بدونم در بجنورد کلینیک ارتودنسی که متخصص هاش خوب باشن و هزینش قسطی و خیلی کم باشه و سنم هم 21 ساله اگه کمکم کنید خیلی مدیونتون میشم.
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی شهر خود به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا پزشکان حاذقی حضور دارند که می توانند درمان دندان هایتان را با کم ترین هزینه انجام داده و برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام آقای دکتر من قصد درمان ارتودنسی دارم و به دلیل مشکل مالی امکان پرداخت هزینه زیاد ندارم لطفا راهنمایی کنید کم هزینه ترین جایی که ارتودنسی می کنند کجاست؟ممنون
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی دنشگاه تهران یا شهید بهشتی و یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا متخصصین حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام آقای دکتر هزینه ارتودنسی در مطب شما به چه صورته و کم ترین هزینه ارتودنسی در پایین شهر تهران کجاست؟
پاسخ :
با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشد و در دانشکده های دندانپزشکی تهران_شهید بهشتی_دانشگاه آزاد کمترین هزینه برای درمان ارتودنسی اعلام می گردد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
خیر متاسفانه ما با هیچ بیمه ای جهت درمان ارتودنسی طرف قرارداد نیستیم.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام هزینه های ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشند لطفا جهت معاینه و مشاوره رایگان تشریف بیاورید خوشحال می شوم بتوانم جهت ایجاد لبخندی زیبا راهنمایی تان نمایم.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر من از سیستان وبلوچستان به شما پیام میدم.من میخوام دندونامو ارتودنسی کنم و دانش آموزم و پدرم کشاورزه می خواستم بپرسم که شما قسطی هم این کارو می کنید؟ممنون
پاسخ :
با سلام و احترام
بله نگران نباشید هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشد و در دانشکده های دندانپزشکی شهر خود کمترین هزینه برای درمان ارتودنسی اعلام می گردد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام و خسته نباشید ممنون که به همه سوالات پاسخ می دهید و ما را از سردرگی در می آورید.در کدام دانشکده های تهران برای اینکه هزینه کمتری برای ارتودنسی پرداخت کنیم می شود مراجعه کرد؟
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی دنشگاه تهران یا شهید بهشتی و یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا متخصصین حاذقی حضور دارند که می توانند مشکل دندان هایتان را برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
خیر بیمه معلم تحت پوشش درمان ارتودنسی نمی باشد ولی اگر مایل باشید نامه جهت درمانتان به بیمه تان نوشته می شود.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر هزینه های ارتودنسی در دانشکده دندانپزشکی طبق تعرفه دولتی حساب میشه یا آزاده ولی مقدارش کمتره؟
پاسخ :
با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی در دانشکده دندانپزشکی صبح ها به صورت تعرفه دولتی و عصرها به صورت تعرفه آزاد اما با هزینه کمتری محسوب می گردد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام وقت بخیر دکتر.من ۳۰ سالمه و بچه شهرستان هستم مشکل جلو آمدگی فک پایین دارم خیلی وقته که از این موضوع رنج می برم یه جای خوب که هزینش کم باشه به من معرفی کنید.
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی شهر خود به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا پزشکان حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را برطرف نمایند و هزینه ارتودنسی نیز در آنجا مناسب است.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر من توان مالی زیادی برای پرداخت هزینه ارتودنسی ندارم لطفا کم هزینه ترین جا برای ارتودنسی را به من معرفی کنید.
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی دنشگاه تهران یا شهید بهشتی و یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا متخصصین حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام آقای دکتر من هزینه کمی برای ارتودنسی می توانم بدهم و وضع مالی خوبی ندارم لطفا راهنمایی کنید کجا بروم؟
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی دنشگاه تهران یا شهید بهشتی و یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا متخصصین حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر آیا جای ارزانی برای انجام ارتودنسی در تهران وجود دارد؟ممنونم که ما را راهنمایی می کنید
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی دنشگاه تهران یا شهید بهشتی و یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا متخصصین حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر…من اول آدرس مطب فاطمیتونو می خواستم.. دوم اینکه می خواستم ببینم که آیا شما ارتودنسی به طور اقساط انجام می دهید یا خیر؟من شکل دندان هایم خیلی اعصابمو بهم ریخته ممنونم از پاسخگویی
پاسخ :
با سلام و احترام
بله هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط است.آدرس کلینیک فاطمی:تهران_میدان فاطمی نبش خیابان جویبار طبقه فوقاین پوشاک گراد. با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام ببخشید من می خواستم 6 تا از دندان های پایینم را ارتودنسی کنم برای اطلاع از هزینه ارتودنسی هرچقدر زنگ می زنم پاسخ نمی دهند چکار کنم؟
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی جهت درمان ارتودنسی حضورا مراجعه کنید.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام و ارادت…اگر بخواهیم در کم هزینه ترین جای ممکن در تهران ارتودنسی کنیم کجا باید مراجعه کنیم؟
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی دنشگاه تهران یا شهید بهشتی و یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا متخصصین حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را با کم ترین هزینه برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر درویش پور بنده سوالی دارم درباره قیمت ارتودنسی که هزینه آن چقدر می باشد و آیا اقساطی هم میشود ارتودنسی کرد؟با تشکر.
پاسخ :
با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی بعد از معاینه کلینیکی خدمتتان اعلام می گردد و به صورت اقساط پرداخت می شود.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام من خارج از ایران زندگی می کنم و می خواهم ایران بیایم و جهت درست کردن مجدد پلاک شفافم به شما مراجعه کنم. لطفا هزینه retainer Essix را اعلام می فرمایید.با تشکر
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا در همان جا به متخصص ارتودنسی خود مراجعه کرده تا جهت ساخت پلاک شفاف مجددا از شما قالب گیری کرده و بسازند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
با سلام…من ۱۶ الی ۱۷ سالمه در تابستان سال ۱۳۹۸ می خواهم ارتودنسی ثابت انجام بدهم.دکتر پدر من کارمند است پول زیادی نداره اما دندان های من خیلی فاصله داره آیا قسطی می شود هزینه ارتودنسی را پرداخت کرد؟ممنون
پاسخ :
با سلام و احترام
بله هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط پرداخت می شود.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام من دندان های فک بالایی ام مرتب نیستند و ارتودنسی واقعا هزینه اش بالاست کاش در ایلام جایی بود که ارزون تر بود آیا شما می شناسید؟
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی شهر خود به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا پزشکان حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را برطرف نمایند و هزینه ارتودنسی در آن جا کمتر می باشد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
با عرض سلام بنده دانشجو هستم و کمی برایم مخارج ارتودنسی سخت است.اگر ممکنه کم هزینه ترین جایی که ارتودنسی انجام می دهند به من معرفی کنید؟
پاسخ :
با سلام و احترام
لطفا به دانشکده دندانپزشکی دنشگاه تهران یا شهید بهشتی و یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.در آنجا متخصصین حاذقی حضور دارند که می توانند مشکلتان را برطرف نمایند.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر خسته نباشید من در شهریار زندگی می کنم و وضع مالی مناسبی ندارم و در حال تحصیل هستم کم هزینه ترین درمانگاه شهریار برای ارتودنسی کجاست؟
پاسخ :
با سلام و احترام
شما می توانید نزد برادر بنده که متخصص ارتودنسی می باشند جمعه ها از ساعت ۸ الی ۱۴ درمانگاه مرکزی اندیشه در شهریار به آدرس زیر
اندیشه، فاز۳، بلوار آزادی، پس از شهرداری. تلفن:
(۰۲۱)۶۵۵۵۱۱۵۰
و
جمعه ها عصر بین ساعت ۱۵ الی ۱۸ درمانگاه دندانپزشکی بابکان به آدرس زیر
شهریار، شهرک صدف، جنب بیمارستان فوق تخصصی نور، بلوار توحید، درمانگاه تخصصی دندانپزشکی بابکان. تلفن:
(۰۲۱)۶۵۵۶۷۰۲۰-۶۵۵۶۷۰۱۰
مراجعه نمایید.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام خدمت آقای دکتر امیدوارم حالتون خوب باشه…جناب دکتر اول اینکه شما کدوم شهرستان تشریف دارید؟و اینکه آیا هزینه ارتودنسی تو مطب شما اقساط است؟
پاسخ :
با سلام و احترام
از لطف شما ممنونم.مطب ارتودنسی بنده در تهران می باشد و هزینه ارتودنسی نیز به صورت اقساط پرداخت می شود.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
با سلام من دو تا دندان اضافه دارم و چندجا رفتم اما گفته اند که باید ارتودنسی کنم اما با هزینش مشکل دارم می خواستم بببینم آیا دانشکده ها ارزان تر هستند؟
پاسخ :
با سلام و احترام
بله هزینه ارتودنسی در دانشکده های دندانپزشکی به نسبت مطب خصوصی ارزان تر می باشد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
با سلام من 19 سالمه و دندان های پایینم نسبت به دندان های بالا جلوتره و کم و بیش نامرتب اند می خواستم ببینم هزینه ارتودنسی چقدر می شود؟
پاسخ :
با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی بعد از معاینه وضعیت کلی فک و دندان ها و بررسی عکس های رادیولوژی اعلام می شود لطفا به یک متخصص ارتودنسی حضورا مراجعه نمایید.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام خسته نباشید آیا جایی هست که با دفترچه تامین اجتماعی هزینه ارتودنسی خیلی پایین تر گرفته شود؟آخه خیلی هزینش زیاده اونم تو این اوضاع اقتصادی جاهایی که کم ترین هزینه ارتودنسی را دارند به من معرفی کنید.ممنون
پاسخ :
با سلام و احترام
شما می توانید جهت پرداخت هزینه کمتر ارتودنسی به درمانگاه ها و کلینیک های دندانپزشکی و یا دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران یا دانشگاه شهید بهشتی یا دانشگاه آزاد به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
خیر جهت درمان ارتودنسی با بیمه نیروهای مسلح طرف قرارداد نیستیم.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام مي خواستم بدانم برای فک بالا جایی که ارزان ترین از نظر هزینه ارتودنسی است به من معرفی کنید.
پاسخ :
با سلام و احترام
به طور کلی جهت پرداخت کم ترین هزینه ارتودنسی می توانید به دانشکده دندانپزشکی شهر خود و اگر تهران هستید دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران و یا شهید بهشتی مراجعه نمایید.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
بله به طور کلی هزینه درمان ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط می باشد.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام آقای دکتر می خواستم بدانم آیا هزینه ارتودنسی را می توان بصورت اقساطی یا از دم قسط پرداخت کرد؟
پاسخ :
با سلام و احترام
بله هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط پرداخت می شود و جای نگرانی نیست.
با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

با سلام و احترام
هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط پرداخت می شود و با توجه به نوع درمان و روش ارتودنسی و و میزان ناهنجاری فکی و دندانی متفاوت است لطفا از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید خوشحال می شوم بتوانم کمکتان نمایم. 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام آقای دکتر می خواستم سوال کنم قیمت سیم کشی دندان ها یا همان ارتودنسی از چه قیمت هایی شروع می شود؟و لطفا دکتر ارتودنسی خوب در مازندران معرفی کنید.
پاسخ :
با سلام و احترام هزینه ارتودنسی با توجه به مشکلات فکی و دندانی و حتی دندان های هر شخص و سن افراد و عوامل دیگر متفاوت است لطفا جهت مشاوره بهتر و دقیق تر ارتودنسی از طریق یکی از روش های زیر عکس از دندان هایتان ارسال نمایید باعث خوشحالی بنده است که بتوانم کمک و راهنمایی تان نمایم.شما می توانید به دانشکده دندان پزشکی استان مازندران به بخش متخصصین ارتودنسی مراجعه نمایید. 1- از فرم سوال سایت  2- از طریق اینستاگرام 3- ارسال به شماره تلگرام با سپاس__دکتر هادی درویش پور(متخصص ارتودنسی)

مشاهده سوال

پرسش :
سلام عرض می کنم خدمت آقای دکتر بزرگوار.من از طریق اینستاگرام تمامی کارها و پیج زیبای شمارو دنبال می کنم می خواستم بدونم میتونم هزینه رو قسطی پرداخت کنم خیلی برام مهمه
پاسخ :
با سلام و احترام
ممنونم از لطفی که به بنده دارید.بله نگران نباشید هزینه ارتودنسی در تمامی کلینیک های بنده به صورت اقساط پرداخت می شود

مشاهده سوال

پرسش :
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر،میخواستم بپرسم میشه هزینه ارتودنسی را بصورت اقساط پرداخت کنم
پاسخ :
با سلام و احترام
بله هزینه ارتودنسی در کلینیک بنده به صورت اقساط پرداخت می شود

مشاهده سوال

پرسش :
سلام دکتر خسته نباشید خواستم بدونم قیمت هرکدوم ار براکت های ارتودنسی چنده؟و یه سوال دیگه عوارض پلیچینگ هم
میشه بگین؟
پاسخ :
با سلام و احترام
بلیچینگ اگر تحت نظر متخصص ترمیم و زیبایی باشد عوارضی ندارد و قیمت هر براکت با توجه به نوع براکت متفاوت است

مشاهده سوال

از دکتر بپرسید

Question

لطفا هنگام ارسال سوال جدید به این نکات توجه فرمایید

 • برای دریافت مشاوره دقیق تر بهتر است حضوری مراجعه کنید. شما می توانید با دریافت نوبت آنلاین سوالات خود را مستقیما از دکتر درویش پور بپرسید. و همچنین از ۵% تخفیف ثبت نام آنلاین برای ارتودنسی نیز استفاده نمایید
 • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید در غیر این صورت امکان ارسال پاسخ وجود نخواهد داشت.
 • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.
 • لطفا تنها سوالات مرتبط با ارتودنسی را مطرح نمایید.
Maximum upload size: 159.38MB

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن موارد ستاره دار الزامی است.